- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- Portable
- JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA LE-50311 230 V 2.5 A LEGRAND
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA LE-50311 230 V 2.5 A LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA LE-50311 230 V 2.5 A LEGRANDSkladom4,04 EUR3,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 2.5 A ; Elektrický kábel: max. 2 x 0.75 mm² ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: Typ C ;
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 2.5 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Elektrický kábel: | max. 2 x 0.75 mm² |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | Typ C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.023 kg |
| Rozmery: | 67 x 43 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





