- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- Pod omietkové
- JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA LE-753119 Valena Life 230 V 16 A (Schuko) IP44 LEGRAND
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA LE-753119 Valena Life 230 V 16 A (Schuko) IP44 LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA LE-753119 Valena Life 230 V 16 A (Schuko) IP44 LEGRANDSkladom10,79 EUR8,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Káblové svorky: automatické pružinové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/3 (Schuko) ; Vybrané vlastnosti: Index of Protection : IP44 Kryt odolný voči postriekaniu ;
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | automatické pružinové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/3 (Schuko) |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Produktový rad Valena Life |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.085 kg |
| Rozmery: | 78 x 78 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






