- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- Pod omietkové
- JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA LE-753180 Valena Life 230 V 16 A LEGRAND
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA LE-753180 Valena Life 230 V 16 A LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA LE-753180 Valena Life 230 V 16 A LEGRANDSkladom6,67 EUR5,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Káblové svorky: automatické pružinové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Ochranná clona;
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | automatické pružinové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Produktový rad Valena Life |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.074 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





