- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- Povrchové
- JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA POD OMIETKU AQUANT-5041-70/EPN 230 V AC 16 A IP55 Elektro-Plast
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA POD OMIETKU AQUANT-5041-70/EPN 230 V AC 16 A IP55 Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA POD OMIETKU AQUANT-5041-70/EPN 230 V AC 16 A IP55 Elektro-PlastSkladom10,57 EUR8,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V AC ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Index of Protection: IP55 ; Farba: Šedý + Antracitovo sivá ;
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5, Skryté |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Zostava: | Montážne vruty |
| Index of Protection: | IP55 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Šedý (RAL 7035) + Antracitovo sivá (RAL 7016) |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 91 x 86 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





