- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA POWER-SOCKET/IP54/EPN 230 V 16 A
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA POWER-SOCKET/IP54/EPN 230 V 16 A
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA POWER-SOCKET/IP54/EPN 230 V 16 ASkladom7,53 EUR6,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V, 50 / 60 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Vybrané vlastnosti: Záslepka zásuvky ; Index of Protection: IP54 ;
| Menovité napätie: | 230 V, 50 / 60 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Vybrané vlastnosti: | Záslepka zásuvky |
| Index of Protection: | IP54 |
| Farba: | Čierny (RAL 9005) |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 56 x 70 x 108 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





