- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- JEDNODUCHÉ MOMENTÁLNE TLAČIDLO BERG/3714-00/EPN 250 V 10 A Elektro-Plast
JEDNODUCHÉ MOMENTÁLNE TLAČIDLO BERG/3714-00/EPN 250 V 10 A Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÉ MOMENTÁLNE TLAČIDLO BERG/3714-00/EPN 250 V 10 A Elektro-PlastSkladom3,63 EUR2,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Jednoduché momentálne tlačidlo ( zvončekový ) ; Menovité napätie: 250 V AC ; Menovitý prúd: 10 A (induktívna záťaž) ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Farba: Biela ;
| Druh zariadenia: | Jednoduché momentálne tlačidlo ( zvončekový ) |
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Menovitý prúd: | 10 A (induktívna záťaž) |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Použitie: | Povrchové, Produktový rad Berg |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Zostava: | Montáž pomocou skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Zhoda s PN-EN-60669-1:2006 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Umelá hmota (PA) |
| Farba: | Biela (RAL 9003) |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 62 x 62 x 36 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






