- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- JEDNODUCHÉ MOMENTÁLNE TLAČIDLO HERMES/0337-09/EPN 250 V 10 A Elektro-Plast
JEDNODUCHÉ MOMENTÁLNE TLAČIDLO HERMES/0337-09/EPN 250 V 10 A Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÉ MOMENTÁLNE TLAČIDLO HERMES/0337-09/EPN 250 V 10 A Elektro-PlastSkladom4,90 EUR3,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Jednoduché momentálne tlačidlo ( zvončekový ) ; Menovité napätie: 250 V AC ; Menovitý prúd: 10 A (induktívna záťaž) ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Index of Protection: IP44 ; Farba: Čierny ;
| Druh zariadenia: | Jednoduché momentálne tlačidlo ( zvončekový ) |
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Menovitý prúd: | 10 A (induktívna záťaž) |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Použitie: | Povrchové, Produktový rad Hermes |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Zostava: | Montáž pomocou skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Zhoda s PN-EN-60669-1:2006 |
| Index of Protection: | IP44 |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.082 kg |
| Rozmery: | 65 x 75 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





