- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- JEDNODUCHÉ MOMENTÁLNE TLAČIDLO LE-752115 Valena Life 230 V 6 A LEGRAND
JEDNODUCHÉ MOMENTÁLNE TLAČIDLO LE-752115 Valena Life 230 V 6 A LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÉ MOMENTÁLNE TLAČIDLO LE-752115 Valena Life 230 V 6 A LEGRANDSkladom9,74 EUR7,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Jednoduché momentálne tlačidlo ( zvončekový ) ; Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Menovitý prúd: 6 A ; Typy konektorov: automatické pružinové svorky ;
| Druh zariadenia: | Jednoduché momentálne tlačidlo ( zvončekový ) |
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Menovitý prúd: | 6 A |
| Elektrický kábel: | max. 3 x 2.5 mm² |
| Typy konektorov: | automatické pružinové svorky |
| Použitie: | Produktový rad Valena Life |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela - RAL9003 |
| Hmotnosť: | 0.068 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 41.5 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






