- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Tlačidlové spínače
- JEDNODUCHÝ BISTABILNÝ TLAČIDLOVÝ SPÍNAČ S KONTROLKOU LE-412915 1X NC 20 A LEGRAND
JEDNODUCHÝ BISTABILNÝ TLAČIDLOVÝ SPÍNAČ S KONTROLKOU LE-412915 1X NC 20 A LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÝ BISTABILNÝ TLAČIDLOVÝ SPÍNAČ S KONTROLKOU LE-412915 1X NC 20 A LEGRANDSkladom26,86 EUR21,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
LED ukazovateľ: Červená 110 / 400 V AC ; Menovitý prúd: 20 A ; Menovité napätie: 250 V AC ; Kategória používania: AC12 ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ; Šírka v moduloch 17.5 mm: 1 ;
| Druh zariadenia: | Jednoduchý bistabilný tlačidlový spínač s kontrolkou, 1x NC |
| LED ukazovateľ: | Červená 110 / 400 V AC |
| Menovitý prúd: | 20 A |
| Menovité napätie: | 250 V AC, 50/60 Hz |
| Menovité impulzné výdržné napätie: | 4 kV |
| Menovité napätia izolácie: | 500 V |
| Kategória používania: | AC12 |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.056 kg |
| Rozmery: | 94.9 x 67.3 x 17.8 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




