- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Tlačidlové spínače
- JEDNODUCHÝ MONOSTABILNÝ TLAČIDLOVÝ SPÍNAČ LE-412908 1X NO 20 A LEGRAND
JEDNODUCHÝ MONOSTABILNÝ TLAČIDLOVÝ SPÍNAČ LE-412908 1X NO 20 A LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
JEDNODUCHÝ MONOSTABILNÝ TLAČIDLOVÝ SPÍNAČ LE-412908 1X NO 20 A LEGRANDSkladom24,04 EUR19,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý prúd: 20 A ; Menovité napätie: 250 V AC ; Kategória používania: AC12 ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ; Šírka v moduloch 17.5 mm: 1 ;
| Druh zariadenia: | Jednoduchý monostabilný tlačidlový spínač, 1x NO |
| Menovitý prúd: | 20 A |
| Menovité napätie: | 250 V AC, 50/60 Hz |
| Menovité impulzné výdržné napätie: | 4 kV |
| Menovité napätia izolácie: | 500 V |
| Kategória používania: | AC12 |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.048 kg |
| Rozmery: | 94.9 x 67.3 x 17.8 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





