- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- JEDNOPÓLOVÝ SPÍNAČ BERG/3710-00/EPN 250 V 10 A Elektro-Plast
JEDNOPÓLOVÝ SPÍNAČ BERG/3710-00/EPN 250 V 10 A Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
JEDNOPÓLOVÝ SPÍNAČ BERG/3710-00/EPN 250 V 10 A Elektro-PlastSkladom3,45 EUR2,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Jednopólový spínač ; Menovité napätie: 250 V / 50 Hz ; Menovitý prúd: 10 A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ;
| Druh zariadenia: | Jednopólový spínač |
| Menovité napätie: | 250 V / 50 Hz |
| Menovitý prúd: | 10 A |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Zostava: | Povrchové |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela - RAL9003 |
| Hmotnosť: | 0.050 kg |
| Rozmery: | 62 x 62 x 36 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






