- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- JEDNOPÓLOVÝ SPÍNAČ LE-782360 Forix 230 V 10 A LEGRAND
JEDNOPÓLOVÝ SPÍNAČ LE-782360 Forix 230 V 10 A LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
JEDNOPÓLOVÝ SPÍNAČ LE-782360 Forix 230 V 10 A LEGRANDSkladom6,99 EUR5,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Jednopólový spínač ; Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Menovitý prúd: 10 A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ;
| Druh zariadenia: | Jednopólový spínač |
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Menovitý prúd: | 10 A |
| Elektrický kábel: | max. 2 x 2.5 mm² |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Použitie: | Produktový rad Forix |
| Zostava: | Povrchové |
| Index of Protection: | IP44 |
| Kryt: | Plast |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK07 |
| Farba: | Biela RAL9003 |
| Hmotnosť: | 0.096 kg |
| Rozmery: | 70 x 70 x 51 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





