- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Pásky na káble
- KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-100X2.5/G*P100 CONOTECH
KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-100X2.5/G*P100 CONOTECH
- Kompletné špecifikácie
KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-100X2.5/G*P100 CONOTECHSkladom0,66 EUR0,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 100 ks. Cena za balenie ; Dĺžka: 100 mm ; Šírka: 2.5 mm ; Materiál: Nylon 66 ; Pevnosť v ťahu: 8 kg ; Farba: Zelený ;
| V balení: | 100 ks. Cena za balenie |
| Dĺžka: | 100 mm |
| Šírka: | 2.5 mm |
| Materiál: | Nylon 66 |
| Pevnosť v ťahu: | 8 kg |
| Farba: | Zelený |
| Odolná voči pôsobeniu: | |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 85 °C |
| Priemer zväzku: | 2 ... 22 mm |
| Výrobca / Značka: | CONOTECH |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




