- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Pásky na káble
- KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-200X4.8/G/EPN*P100 Elektro-Plast
KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-200X4.8/G/EPN*P100 Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-200X4.8/G/EPN*P100 Elektro-PlastSkladom4,64 EUR3,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 100 ks. Cena za balenie ; Dĺžka: 200 mm ; Šírka: 4.8 mm ; Materiál: Nylon 66 ; Pevnosť v ťahu: 220 N ; Farba: Zelený ;
| V balení: | 100 ks. Cena za balenie |
| Dĺžka: | 200 mm |
| Šírka: | 4.8 mm |
| Materiál: | Nylon 66 |
| Pevnosť v ťahu: | 220 N |
| Farba: | Zelený |
| Odolná voči pôsobeniu: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 80 °C |
| Teplota topenia: | 250 °C |
| Priemer zväzku: | 3 ... 45 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




