- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Pásky na káble
- KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-200X7.6/B*P50 CONOTECH
KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-200X7.6/B*P50 CONOTECH
- Kompletné špecifikácie
KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-200X7.6/B*P50 CONOTECHSkladom2,82 EUR2,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 50 ks. Cena za balenie ; Dĺžka: 200 mm ; Šírka: 7.6 mm ; Materiál: Nylon 66 ; Pevnosť v ťahu: 55 kg ; Farba: Čierny ;
| V balení: | 50 ks. Cena za balenie |
| Dĺžka: | 200 mm |
| Šírka: | 7.6 mm |
| Materiál: | Nylon 66 |
| Pevnosť v ťahu: | 55 kg |
| Farba: | Čierny |
| Odolná voči pôsobeniu: | |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 85 °C |
| Priemer zväzku: | 2 ... 50 mm |
| Výrobca / Značka: | CONOTECH |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




