- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Pásky na káble
- KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-350X4.8/B*P100 CONOTECH
KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-350X4.8/B*P100 CONOTECH
- Kompletné špecifikácie
KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-350X4.8/B*P100 CONOTECHSkladom4,33 EUR3,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 100 ks. Cena za balenie ; Dĺžka: 350 mm ; Šírka: 4.8 mm ; Materiál: Nylon 66 ; Pevnosť v ťahu: 20 kg ; Farba: Čierny ;
| V balení: | 100 ks. Cena za balenie |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Šírka: | 4.8 mm |
| Materiál: | Nylon 66 |
| Pevnosť v ťahu: | 20 kg |
| Farba: | Čierny |
| Odolná voči pôsobeniu: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 80 °C |
| Teplota topenia: | 250 °C |
| Priemer zväzku: | 3 ... 90 mm |
| Výrobca / Značka: | CONOTECH |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




