- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Pásky na káble
- KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-550X9.0/B*P50 CONOTECH
KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-550X9.0/B*P50 CONOTECH
- Kompletné špecifikácie
KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-550X9.0/B*P50 CONOTECHSkladom9,36 EUR7,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 50 ks. Cena za balenie ; Dĺžka: 550 mm ; Šírka: 9.0 mm ; Materiál: Nylon 66 ; Pevnosť v ťahu: 80 kg ; Farba: Čierny ;
| V balení: | 50 ks. Cena za balenie |
| Dĺžka: | 550 mm |
| Šírka: | 9.0 mm |
| Materiál: | Nylon 66 |
| Pevnosť v ťahu: | 80 kg |
| Farba: | Čierny |
| Odolná voči pôsobeniu: | |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 85 °C |
| Priemer zväzku: | 2 ... 160 mm |
| Výrobca / Značka: | CONOTECH |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




