- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Pásky na káble
- KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-750X7.6/B*P100
KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-750X7.6/B*P100
- Kompletné špecifikácie
KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-750X7.6/B*P100Skladom28,91 EUR23,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 100 ks. Cena za balenie ; Dĺžka: 750 mm ; Šírka: 7.6 mm ; Materiál: Nylon 66 ; Pevnosť v ťahu: 530 N ; Farba: Čierny ;
| V balení: | 100 ks. Cena za balenie |
| Dĺžka: | 750 mm |
| Šírka: | 7.6 mm |
| Materiál: | Nylon 66 |
| Pevnosť v ťahu: | 530 N |
| Farba: | Čierny |
| Odolná voči pôsobeniu: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 80 °C |
| Teplota topenia: | 250 °C |
| Priemer zväzku: | 4 ... 220 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




