- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Pásky na káble
- KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-CT200C
KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-CT200C
- Kompletné špecifikácie
KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-CT200CSkladom2,26 EUR1,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 100 ks., Cena za balenie ; Dĺžka: 100 mm ; Šírka: 2.5 mm ; Materiál: Nylon 66 ; Pevnosť v ťahu: 8.2 kg ; Farba: Žltý, Zelený, Modrý, Červená, Čierny ;
| V balení: | 100 ks. - 20 ks. / Farba, Cena za balenie |
| Dĺžka: | 100 mm |
| Šírka: | 2.5 mm |
| Materiál: | Nylon 66 |
| Pevnosť v ťahu: | 8.2 kg |
| Farba: | Žltý, Zelený, Modrý, Červená, Čierny |
| Odolná voči pôsobeniu: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 80 °C |
| Teplota topenia: | 250 °C |
| Priemer zväzku: | 3 ... 21 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




