- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Káblové žľaby
- KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ KKP-60X40/2M
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ KKP-60X40/2M
- Kompletné špecifikácie
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ KKP-60X40/2MSkladom12,17 EUR9,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka: 60 mm ; Výška: 40 mm ; Dĺžka: 2000 mm ; Materiál prevedenia: PVC Trieda VO ; Vybrané vlastnosti: Možnosť montáže priehradky vo vnútri žľabu ; Index of Protection: IP30 ;
| Šírka: | 60 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC Trieda VO |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 60 °C |
| Index of Protection: | IP30 |
| Hmotnosť: | 1.13 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




