- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Káblové žľaby
- KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LE-40/HD 40x19
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LE-40/HD 40x19
- Kompletné špecifikácie
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LE-40/HD 40x19Skladom7,54 EUR6,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Nástenná montáž; Šírka: 40 mm ; Výška: 19 mm ; Dĺžka: 2000 mm ; Materiál prevedenia: PVC ; Index of Protection: IP30 ;
| Šírka: | 40 mm |
| Výška: | 19 mm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 60 °C |
| Index of Protection: | IP30 |
| Hmotnosť: | 0.421 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





