- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Káblové žľaby
- KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LE-638100 15x10 LEGRAND
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LE-638100 15x10 LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LE-638100 15x10 LEGRANDSkladom1,98 EUR1,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka: 15 mm ; Výška: 10 mm ; Dĺžka: 2000 mm ; Materiál prevedenia: PVC ; Index of Protection: IP40 ;
| Šírka: | 15 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | 15 °C ... 60 °C |
| Index of Protection: | IP40 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




