- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Káblové žľaby
- KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LE-638120 20x12 LEGRAND
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LE-638120 20x12 LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LE-638120 20x12 LEGRANDSkladom2,40 EUR1,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka: 20 mm ; Výška: 12 mm ; Dĺžka: 2000 mm ; Materiál prevedenia: PVC ; Index of Protection: IP40 ;
| Šírka: | 20 mm |
| Výška: | 12 mm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | 15 °C ... 60 °C |
| Index of Protection: | IP40 |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




