- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Káblové žľaby
- KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LE-638160 50x20 LEGRAND
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LE-638160 50x20 LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LE-638160 50x20 LEGRANDSkladom4,98 EUR4,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka: 50 mm ; Výška: 20 mm ; Dĺžka: 2000 mm ; Materiál prevedenia: PVC ; Index of Protection: IP40 ;
| Šírka: | 50 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | 15 °C ... 60 °C |
| Index of Protection: | IP40 |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




