- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Káblové žľaby
- KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LS-90X40/W STASINSKI
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LS-90X40/W STASINSKI
- Kompletné špecifikácie
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LS-90X40/W STASINSKISkladom17,60 EUR14,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka: 90 mm ; Výška: 40 mm ; Dĺžka: 2000 mm ; Materiál prevedenia: PVC ; Farba: Biela ; Index of Protection: IP30 ;
| Šírka: | 90 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC |
| Vybrané vlastnosti: | Zhoda s normami PN-EN 50085-2-1:2008+Al:2011, PN-EN 50085-1:2010+A1:2013-10 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 60 °C |
| Index of Protection: | IP30 |
| Hmotnosť: | 1.226 kg |
| Výrobca / Značka: | STASINSKI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




