- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Káblové žľaby
- KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LV-11X10/HD 11x10
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LV-11X10/HD 11x10
- Kompletné špecifikácie
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LV-11X10/HD 11x10Skladom2,40 EUR1,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž na stenu alebo strop; Šírka: 11 mm ; Výška: 10 mm ; Dĺžka: 2000 mm ; Materiál prevedenia: PVC ; Index of Protection: IP40 ;
| Šírka: | 11 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 60 °C |
| Index of Protection: | IP40 |
| Hmotnosť: | 0.114 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




