- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Káblové žľaby
- KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LZK-15X12/P2 15x13 KOPOS
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LZK-15X12/P2 15x13 KOPOS
- Kompletné špecifikácie
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LZK-15X12/P2 15x13 KOPOSSkladom3,80 EUR3,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž na stenu alebo strop; Šírka: 15 mm ; Výška: 13 mm ; Dĺžka: 2000 mm ; Materiál prevedenia: PVC ; Index of Protection: IP30 ;
| Šírka: | 15 mm |
| Výška: | 13 mm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 60 °C |
| Index of Protection: | IP30 |
| Hmotnosť: | 0.142 kg |
| Výrobca / Značka: | KOPOS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





