- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Hmoždinky
- KOLÍK DO POLYSTYRÉNU SM-95/EPN*P4 Elektro-Plast
KOLÍK DO POLYSTYRÉNU SM-95/EPN*P4 Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
KOLÍK DO POLYSTYRÉNU SM-95/EPN*P4 Elektro-PlastSkladom2,65 EUR2,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 4 ks. Cena za balenie ; Hrúbka polystyrénu: ≥ 100 mm ; Priemer skrutky: Ø 4 mm ... Ø 5 mm ;
| V balení: | 4 ks. Cena za balenie |
| Dĺžka: | 95.5 mm |
| Priemer: | Ø 20 mm / Ø 24 mm |
| Hrúbka polystyrénu: | ≥ 100 mm |
| Priemer skrutky: | Ø 4 mm ... Ø 5 mm |
| Hmotnosť: | 0.01 kg / 1 ks. |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




