- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Ručné náradie
- Súbory náradia a multifunkčné nástroje
- KOMPLET BITOV ST-1-68-735 6 KS. 1/4 " STANLEY
KOMPLET BITOV ST-1-68-735 6 KS. 1/4 " STANLEY
- Kompletné špecifikácie
KOMPLET BITOV ST-1-68-735 6 KS. 1/4 " STANLEYSkladom8,74 EUR7,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Komplet bitov s magnetickým úchytom; Veľkosti koncoviek: Philips : PH0, PH1, PH2, Plochý : 4.5 mm, 5.5 mm, 6.5 mm ; Hrúbka nástavca bitu: 1/4 " ; Vybrané vlastnosti: Produkt je vyrobený z chróm-vanádiovej ocele ;
| Počet vymeniteľných koncoviek: | 6 ks. |
| Veľkosti koncoviek: | Philips : PH0, PH1, PH2 , Plochý : 4.5 mm, 5.5 mm, 6.5 mm |
| Hrúbka nástavca bitu: | 1/4 " |
| Dĺžka: | 25 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Rozmery: | 25 x 7 x 7 mm (samostatný prvok) |
Magnetický držiak:
| Hrúbka nástavca bitu: | 1/4 " |
| Dĺžka: | 60 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Rozmery: | 60 x 10 x 10 mm |
Všeobecné informácie:
| Hmotnosť: | 0.081 kg |
| Rozmery: | Ø 77 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | STANLEY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




