- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Ručné náradie
- Súbory náradia a multifunkčné nástroje
- KOMPLET BITOV WH/BIT-SET-1 30 KS. 1/4 " WIHA
KOMPLET BITOV WH/BIT-SET-1 30 KS. 1/4 " WIHA
- Kompletné špecifikácie
KOMPLET BITOV WH/BIT-SET-1 30 KS. 1/4 " WIHASkladom11,34 EUR9,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Komplet bitov s magnetickým úchytom; Veľkosti koncoviek: Philips : 2 x PH1, 3 x PH2, 1 x PH3, Pozidriv : 2 x PZ1, 3 x PZ2, 1 x PZ3, Plochý : 1 x 4.5 mm, 1 x 5.5 mm, 1 x 6.0 mm, Šesťuholný (HEX) : 1 x 3 mm, 1 x 4 mm, 1 x 5 mm, 1 x 6 mm, Torx : 2 x T10, 2 x T15, 3 x T20, 2 x T25, 1 x T30, 1 x T40 ; Hrúbka nástavca bitu: 1/4 " ;
| Počet vymeniteľných koncoviek: | 30 ks. |
| Veľkosti koncoviek: | Philips : 2 x PH1, 3 x PH2, 1 x PH3 , Pozidriv : 2 x PZ1, 3 x PZ2, 1 x PZ3 , Plochý : 1 x 4.5 mm, 1 x 5.5 mm, 1 x 6.0 mm , Šesťuholný (HEX) : 1 x 3 mm, 1 x 4 mm, 1 x 5 mm, 1 x 6 mm , Torx : 2 x T10, 2 x T15, 3 x T20, 2 x T25, 1 x T30, 1 x T40 |
| Hrúbka nástavca bitu: | 1/4 " |
| Dĺžka: | 25 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Rozmery: | 25 x 7 x 7 mm (samostatný prvok) |
Magnetický držiak:
| Hrúbka nástavca bitu: | 1/4 " |
| Dĺžka: | 58 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Magnet vo vnútri držiaku chráni bit pred vypadnutím |
| Rozmery: | 58 x 10 x 10 mm |
Všeobecné informácie:
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Rozmery: | 106 x 63 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | WIHA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




