- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Ručné náradie
- Súbory náradia a multifunkčné nástroje
- KOMPLET SKRUTKOVAČOV WH-SFE/PACK-2/7/SLIMFIX WIHA
KOMPLET SKRUTKOVAČOV WH-SFE/PACK-2/7/SLIMFIX WIHA
- Kompletné špecifikácie
KOMPLET SKRUTKOVAČOV WH-SFE/PACK-2/7/SLIMFIX WIHASkladom83,04 EUR67,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet skrutkovačov: 5 ks. ; Veľkosti koncoviek: Philips : PH1, PH2, Plochý : 3.5 mm, 4.5 mm, 5.5 mm ; Max. priemer drôtu: Ø 2 mm ; Dĺžka: 165 mm ;
| Počet skrutkovačov: | 5 ks. |
| Veľkosti koncoviek: | Philips : PH1, PH2 , Plochý : 3.5 mm, 4.5 mm, 5.5 mm |
Diagonálne kliešte:
| Max. priemer drôtu: | Ø 2 mm |
| Dĺžka: | 165 mm |
Všeobecné informácie:
| Napäťová izolácia: | 1000 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1.015 kg (celkom) |
| Výrobca / Značka: | WIHA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




