- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED osvetlenie
- LED ovládače, diaľkové ovládače a príslušenstvo
- KONEKTOR LED PÁSIKA AD-TL-6499/Z-P 8 mm ORNO
KONEKTOR LED PÁSIKA AD-TL-6499/Z-P 8 mm ORNO
- Kompletné špecifikácie
KONEKTOR LED PÁSIKA AD-TL-6499/Z-P 8 mm ORNOSkladom0,86 EUR0,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Pracuje s LED osvetlením ; Šírka pásky: 8 mm ; Výrobca / Značka: ORNO ;
| Použitie: | Pracuje s LED osvetlením |
| Počet výstupov napájania: | 1 ks. |
| Šírka pásky: | 8 mm |
| Dĺžka káblu: | 140 mm |
| Kryt: | Plastová |
| Index of Protection: | ![]() |
| Maximálne napájacie napätie: | 48 V |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.002 kg |
| Rozmery: | 140 x 15 x 5 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





