- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED osvetlenie
- LED ovládače, diaľkové ovládače a príslušenstvo
- KONEKTOR LED PÁSIKA UQS-COB-8W-SS 8 mm
KONEKTOR LED PÁSIKA UQS-COB-8W-SS 8 mm
- Kompletné špecifikácie
KONEKTOR LED PÁSIKA UQS-COB-8W-SS 8 mmSkladom0,78 EUR0,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: LED pásiky typu COB ; Šírka pásky: 8 mm ;
| Použitie: | Pracuje s LED osvetlením - LED pásiky typu COB |
| Šírka pásky: | 8 mm |
| Kryt: | Plastová |
| Index of Protection: | ![]() |
| Farba: | Priehľadný |
| Hmotnosť: | 0.002 kg |
| Rozmery: | 10 x 10 x 5 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Lighting |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





