- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Prevodníky TV-SAT
- Prevodníky TV-SAT
- KONVERTOR SIGNÁLU WIDEBAND NA QUATTRO MS-9646 JOHANSSON
KONVERTOR SIGNÁLU WIDEBAND NA QUATTRO MS-9646 JOHANSSON
- Kompletné špecifikácie
KONVERTOR SIGNÁLU WIDEBAND NA QUATTRO MS-9646 JOHANSSONSkladom165,88 EUR134,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Konvertor signálu MS-9646 umožňuje pripojiť satelitné konvertory typu WIDEBAND k prijímačom, multiswitchom alebo iným zariadeniam určeným pre konvertory typu QUATTRO;
| Vstupy: | 2 x 290 MHz ... 2340 MHz |
| Výstup: | 4 x 950 MHz ... 2150 MHz |
| Napájanie: | 10 ... 20 V DC - TUNER SAT |
| Spotreba energie: | 3 W |
| Vybrané vlastnosti: | Prenos napätia do prevodníka |
| Hmotnosť: | 0.092 kg |
| Rozmery: | 89 x 65 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | JOHANSSON |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




