- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Vypínače
- KRÍŽOVÝ VYPÍNAČ LE-752107 Valena Life 10 A LEGRAND
KRÍŽOVÝ VYPÍNAČ LE-752107 Valena Life 10 A LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
KRÍŽOVÝ VYPÍNAČ LE-752107 Valena Life 10 A LEGRANDSkladom10,78 EUR8,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Krížový vypínač ; Menovitý prúd: 10 A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ;
| Druh zariadenia: | Krížový vypínač |
| Menovité napätie: | 230 V AC, 50/60 Hz |
| Menovitý prúd: | 10 A |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Použitie: | Produktový rad Valena Life |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.080 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




