- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Toolboxes and Organisers
- KUFRÍK NA NÁRADIE KHV40S-S411 Kistenberg
KUFRÍK NA NÁRADIE KHV40S-S411 Kistenberg
- Kompletné špecifikácie
KUFRÍK NA NÁRADIE KHV40S-S411 KistenbergSkladom10,69 EUR8,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Čierny ; Vybrané vlastnosti: Nosnosť : 10 kg, Korpus so zvýšenou odolnosťou, Ochranná pena vo vnútri chrániaca náradie ; Vonkajšie rozmery: 384 x 335 x 144 mm ; Vnútorné rozmery: 365 x 245 x 110 mm ;
| Určenie: | Kufrík na náradie |
| Materiál prevedenia: | Plast - zmes polymérov so zvýšenou odolnosťou |
| Farba: | Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | ![]() |
| Hmotnosť: | 1.230 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 384 x 335 x 144 mm |
| Vnútorné rozmery: | 365 x 245 x 110 mm |
| Výrobca / Značka: | Kistenberg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





