- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Iné príslušenstvo
- LABEL PRINTER PT-H107
LABEL PRINTER PT-H107
- Kompletné špecifikácie
LABEL PRINTER PT-H107Skladom32,55 EUR26,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka pásky: 3.5 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm - Typ TZe ; Print technology: Thermal transfer ;
| Displej: | LCD 12 znakov |
| Šírka pásky: | 3.5 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm - Typ TZe |
| Print technology: | Thermal transfer |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 6 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Rozmery: | 207 x 110 x 59 mm |
| Výrobca / Značka: | Brother |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




