- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Ručné náradie
- Ostatné náradie
- LASEROVÁ VODOVÁHA BIGSTREN-18763 16 LINES 360 ° 4D BIGSTREN
LASEROVÁ VODOVÁHA BIGSTREN-18763 16 LINES 360 ° 4D BIGSTREN
- Kompletné špecifikácie
LASEROVÁ VODOVÁHA BIGSTREN-18763 16 LINES 360 ° 4D BIGSTRENSkladom84,86 EUR69,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Farba lasera: Zelený ; Presnosť: 0.2 mm / 10 m ; Pracovná vzdialenosť: ≤ 25 m ; Vybrané vlastnosti: Laserové ukazovadlo : max. 16 lines - 4 v jednej rovine 360 ° 4D, Self-leveling function, Index of Protection : IP54 ;
| Farba lasera: | Zelený |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 360 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 360 ° |
| Vlnová dĺžka lasera: | 532 nm |
| Presnosť: | 0.2 mm / 10 m |
| Rozsah samonivelácie: | ± 3 ° |
| Pracovná vzdialenosť: | ≤ 25 m |
| Doba zálohy: | 5 h |
| Možnosť pripevnenia na trojnožku: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | BIGSTREN |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




