- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Ručné náradie
- Ostatné náradie
- LASEROVÁ VODOVÁHA BIGSTREN-24293 BIGSTREN
LASEROVÁ VODOVÁHA BIGSTREN-24293 BIGSTREN
- Kompletné špecifikácie
LASEROVÁ VODOVÁHA BIGSTREN-24293 BIGSTRENSkladom29,80 EUR24,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Farba lasera: Zelený ; Leveling accuracy: 5.1 mm / 1 m ; Pracovná vzdialenosť: ≤ 25 m ; Vybrané vlastnosti: Cross Laser, Self-leveling function ;
| Farba lasera: | Zelený |
| Vlnová dĺžka lasera: | 510 ... 530 nm |
| Leveling accuracy: | 5.1 mm / 1 m |
| Pracovná vzdialenosť: | ≤ 25 m |
| Doba zálohy: | 8 ... 12 h |
| Možnosť pripevnenia na trojnožku: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2 x LR6 (AA) 1.5 V (nie je súčasťou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.216 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | BIGSTREN |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





