- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED Lighting
- LED Strips
- LED LIGHT STRIP LED60-12V/6W-WW/5M - 3000 K MW Lighting
LED LIGHT STRIP LED60-12V/6W-WW/5M - 3000 K MW Lighting
- Kompletné špecifikácie
LED LIGHT STRIP LED60-12V/6W-WW/5M - 3000 K MW LightingSkladom11,60 EUR9,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 12 V DC ; Spotreba energie: 6 W / 1 m ; Farba: Ciepły biały - 3000 K ; Počet diód: 60 ks. / 1 m ; Dĺžka pásky: 5 m ; Svetelný tok: 480 lm ... 510 lm / 1 m, 80 lm ... 85 lm / 1 W ; Použitie: Na vnútorné použitie ; Energetická trieda: G ;
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | 6 W / 1 m |
| Farba: | Ciepły biały - 3000 K |
| Počet diód: | 60 ks. / 1 m |
| Dĺžka pásky: | 5 m |
| Svetelný tok: | |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Energetická trieda: | G |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 5000 x 8 x 1.2 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Lighting |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




