- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Núdzové osvetlenie
- LED LUMINAIRE DOSB.01/49-SIMON54 Premium
LED LUMINAIRE DOSB.01/49-SIMON54 Premium
- Kompletné špecifikácie
LED LUMINAIRE DOSB.01/49-SIMON54 PremiumSkladom43,94 EUR35,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V AC, 50 Hz ; Spotreba energie: max. 0.9 W ; Svetelný tok: 17 lm ; Farba svetla: Prirodzená biela, 4200 K ; Farba: Čierna matná ;
| Menovité napätie: | 230 V AC, 50 Hz |
| Konektor napájania: | skrutkové svorky |
| Spotreba energie: | max. 0.9 W |
| Svetelný tok: | 17 lm |
| Farba svetla: | Prirodzená biela, 4200 K |
| CRI: | ≥ 82 |
| Životnosť LED: | ~ 40000 h |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, PC |
| Index of Protection: | IP20 / IP44 (using frame seal) |
| Farba: | Čierna matná |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




