- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED osvetlenie
- LED pásiky
- LED MODULE MW-MLD-5050-3RGBW MW Lighting
LED MODULE MW-MLD-5050-3RGBW MW Lighting
- Kompletné špecifikácie
LED MODULE MW-MLD-5050-3RGBW MW LightingSkladom1,08 EUR0,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
LED module for use in letters of light, advertising boxes, POS systems, to backlight of furniture, etc.; Menovité napätie: 12 V DC ; Spotreba energie: 0.96 W ; Farba: RGBW, 6000 ... 8000 K ; Počet diód: 3 ks. Diódy LED SMD 5050 (Jeden modul) ; Svetelný tok: RGBW : 3 ... 4 / 7 ... 9 / 3 ... 3.5 / 18 ... 20 lm ; Uhol osvetlenia: 120 ° ; Index of Protection: IP67 ;
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | 0.96 W (Jeden modul) |
| Farba: | RGBW, 6000 ... 8000 K |
| Počet diód: | 3 ks. Diódy LED SMD 5050 (Jeden modul) |
| Svetelný tok: | RGBW : 3 ... 4 / 7 ... 9 / 3 ... 3.5 / 18 ... 20 lm |
| Uhol osvetlenia: | 120 ° |
| Životnosť LED: | 50000 h |
| Použitie: | Letters of light, Advertising boxes with a depth of 8-25 cm, POS systems, Backlighting of furniture |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Spôsob pripojenia: | Pružinové svorky, skrutkové svorky, Pájkovanie |
| Spôsob montáže: | samolepiaca páska, otvor pre upevňovaciu skrutku - M3 |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.011 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | MW Lighting |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




