- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Signalizačné kontrolky
- LED SIGNALIZAČNÁ KONTROLKA Z-EL/R230 NA MONTÁŽ NA KOĽAJNICU DIN (TS-35) EATON
LED SIGNALIZAČNÁ KONTROLKA Z-EL/R230 NA MONTÁŽ NA KOĽAJNICU DIN (TS-35) EATON
- Kompletné špecifikácie
LED SIGNALIZAČNÁ KONTROLKA Z-EL/R230 NA MONTÁŽ NA KOĽAJNICU DIN (TS-35) EATONSkladom17,43 EUR14,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: LED signalizačná kontrolka, jednotlivá ; Farba: Červená ; Menovité napätie: 230 V AC/DC ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
| Druh zariadenia: | LED signalizačná kontrolka, jednotlivá |
| Farba: | Červená |
| Menovité napätie: | 230 V AC/DC |
| Spotreba energie: | 2 W |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.050 kg |
| Rozmery: | 17.5 x 91 x 66 mm |
| Výrobca / Značka: | EATON |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





