- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED osvetlenie
- LED ovládače, diaľkové ovládače a príslušenstvo
- LED STRIP CABLE AD-TL-6498/25M 25 m ORNO
LED STRIP CABLE AD-TL-6498/25M 25 m ORNO
- Kompletné špecifikácie
LED STRIP CABLE AD-TL-6498/25M 25 m ORNOSkladom11,83 EUR9,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dĺžka kábla: 25 m ; Použitie: LED pásiky ; Vnútorný vodič: Ø 0.35 mm - Linka ;
| Dĺžka kábla: | 25 m |
| Použitie: | LED pásiky (monochromatická) |
| Vnútorný vodič: | 2 x Ø 0.35 mm - Linka |
| Vonkajšie opláštenie: | 2 x Ø 1.6 mm - PVC |
| Vybrané vlastnosti: | Na vnútorné použitie |
| Farba povlaku: | Čierny + Červená |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




