- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Osvetlenie
- Nástenné a stropné svietidlá
- LINEÁRNE SVIETIDLO MOSTRA LED AD-OP-6090LZM4 1500 mm ADVITI
LINEÁRNE SVIETIDLO MOSTRA LED AD-OP-6090LZM4 1500 mm ADVITI
- Kompletné špecifikácie
LINEÁRNE SVIETIDLO MOSTRA LED AD-OP-6090LZM4 1500 mm ADVITISkladom31,28 EUR25,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Svetelný tok: 4700 lm ; Farba svetla: Neutrálna biela, 4000 K ; Napájanie: 230 V DC ; Aktívny výkon: 50 W ; Farba: Biela ; Index of Protection: IP20 ;
| Svetelný tok: | 4700 lm |
| Farba svetla: | Neutrálna biela, 4000 K |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Pohybové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V DC |
| Aktívny výkon: | 50 W |
| Energetická trieda: | E |
| CRI: | 80 |
| Montáž do stropu: | ![]() |
| Nástenná montáž: | ![]() |
| Montáž na omietku: | ![]() |
| Kryt: | Lineárne svietidlo - Plast + Plast PBT |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.50 kg |
| Rozmery: | 1500 mm x 75 mm x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO / ADVITI |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






