- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Počítadlá, kalkulačky spotreby elektrickej energie
- MERAČ ELEKTRICKEJ ENERGIE EM-10 TROJFÁZOVÝ, ANALÓGOVÝ
MERAČ ELEKTRICKEJ ENERGIE EM-10 TROJFÁZOVÝ, ANALÓGOVÝ
- Kompletné špecifikácie
MERAČ ELEKTRICKEJ ENERGIE EM-10 TROJFÁZOVÝ, ANALÓGOVÝSkladom39,88 EUR32,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Merač elektrickej energie, Trojfázový, Analógový ; Menovité napätie: 3 x 230 (400) V AC, 50 Hz ; Jednotka merania: kWh ; LCD obrazovka: 5+1 čísel ; Presnosť merania: Trieda B ; Frekvencia impulzov: 400 imp/kWh ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Vybrané vlastnosti: Impulzný výstup : typ S0, 400 imp/kWh ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
| Druh zariadenia: | Merač elektrickej energie, Trojfázový, Analógový |
| Menovité napätie: | 3 x 230 (400) V AC, 50 Hz |
| Jednotka merania: | kWh |
| Prúd: | 3 x 20 A - (menovitý) 3 x 100 A - Max. prúd |
| LCD obrazovka: | 5+1 čísel ( 00000.0 kWh ) |
| Presnosť merania: | Trieda B |
| Frekvencia impulzov: | 400 imp/kWh |
| Porty RS-485: | ![]() |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 7 |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 123 x 100 x 65 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





