- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Príslušenstvo
- MERAČ ELEKTRICKEJ ENERGIE OR-WE-507 TROJFÁZOVÝ
MERAČ ELEKTRICKEJ ENERGIE OR-WE-507 TROJFÁZOVÝ
- Kompletné špecifikácie
MERAČ ELEKTRICKEJ ENERGIE OR-WE-507 TROJFÁZOVÝSkladom82,50 EUR67,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Merač elektrickej energie, Trojfázový ; Menovité napätie: 3 x 230 (400) V AC, 50 Hz ; Jednotka merania: kWh ; LCD obrazovka: 6+1 čísel ; Presnosť merania: trieda I ; Frekvencia impulzov: 1000 imp/kWh ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
| Druh zariadenia: | Merač elektrickej energie, Trojfázový |
| Menovité napätie: | 3 x 230 (400) V AC, 50 Hz |
| Jednotka merania: | kWh |
| Prúd: | 20 A - (nominal) 120 A - Max. prúd |
| LCD obrazovka: | 6+1 čísel ( 000000.0 kWh ) |
| Presnosť merania: | trieda I |
| Frekvencia impulzov: | 1000 imp/kWh |
| Porty RS-485: | ![]() |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky max. 16 mm² |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 5 |
| Hmotnosť: | 0.609 kg |
| Rozmery: | 90 x 130 x 70 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





