- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Electric Energy and Power Meters
- MERAČ ELEKTRICKEJ ENERGIE OR-WE-521 JEDNOFÁZOVÝ ORNO
MERAČ ELEKTRICKEJ ENERGIE OR-WE-521 JEDNOFÁZOVÝ ORNO
- Kompletné špecifikácie
MERAČ ELEKTRICKEJ ENERGIE OR-WE-521 JEDNOFÁZOVÝ ORNOSkladom26,05 EUR21,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Merač elektrickej energie, Jednofázový ; Menovité napätie: 230 V AC, 50 Hz ; Jednotka merania: kWh ; LCD obrazovka: 5+2 čísel ; Presnosť merania: 0.001 kWh ; Frekvencia impulzov: 1000 imp/kWh ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
| Druh zariadenia: | Merač elektrickej energie, Jednofázový |
| Menovité napätie: | 230 V AC, 50 Hz |
| Jednotka merania: | kWh |
| Prúd: | 5 A - Základný prúd 40 A - Max. prúd |
| LCD obrazovka: | 5+2 čísel ( 00000.00 kWh ) |
| Presnosť merania: | 0.001 kWh |
| Frekvencia impulzov: | 1000 imp/kWh |
| Porty RS-485: | ![]() |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky max. 6 mm² |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Index of Protection: | IP51 |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 60 x 110 x 17.5 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





