- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED osvetlenie
- LED pásiky
- MODU LED 7019-COB-2W DELTA LIGHTING
MODU LED 7019-COB-2W DELTA LIGHTING
- Kompletné špecifikácie
MODU LED 7019-COB-2W DELTA LIGHTINGSkladom0,75 EUR0,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
LED modul na použitie v svetelných písmenách, reklamných kazetách, POS systémoch, na podsvietenie nábytku atď.; Menovité napätie: 12 V DC ; Spotreba energie: 2 W ; Farba: Neutrálna biela - 5000 K ; Počet diód: 6 ks. Diódy LED COB ; Svetelný tok: 180 lm ; Uhol osvetlenia: 140 ° ; Index of Protection: IP65 ;
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | 2 W |
| Farba: | Neutrálna biela - 5000 K |
| Počet diód: | 6 ks. Diódy LED COB |
| Svetelný tok: | 180 lm |
| Uhol osvetlenia: | 140 ° |
| Životnosť LED: | 50000 h |
| Použitie: | Svetelné písmená, Reklamné kazety s hĺbkou 8-25 cm, POS systémy, Podsvietenie nábytku |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Spôsob pripojenia: | Pružinové svorky, skrutkové svorky, Pájkovanie |
| Spôsob montáže: | samolepiaca páska, otvor pre upevňovaciu skrutku - M3 |
| Kryt: | PVC |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DELTA LIGHTING |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




