- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Stýkače
- MODULÁRNY STÝKAČ KMC-25-31 25 A 400 V AC IDEAL
MODULÁRNY STÝKAČ KMC-25-31 25 A 400 V AC IDEAL
- Kompletné špecifikácie
MODULÁRNY STÝKAČ KMC-25-31 25 A 400 V AC IDEALSkladom18,82 EUR15,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Stýkač - NO/NC, Trojfázový ; Menovité prúdové zaťaženie: 25 A @ AC7A / AC1, 8.5 A @ AC7B ; Menovité napätie záťaže: 400 V AC ; Počet spínacích/rozpínacích stýkačov: 3 / 1 ; Kategória používania: AC1, AC7A, AC7B ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TH-35 ;
| Druh zariadenia: | Stýkač - NO/NC, Trojfázový |
| Menovité prúdové zaťaženie: | |
| Menovité napätie záťaže: | 400 V AC |
| Menovité napájacie napätie: | 230 V AC |
| Menovitý výkon: | |
| Počet spínacích/rozpínacích stýkačov: | 3 / 1 |
| Kategória používania: | AC1, AC7A, AC7B |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TH-35 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 2 |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Rozmery: | 67 x 82 x 36.2 mm |
| Výrobca / Značka: | IDEAL |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




